a

Bilecik Pazaryeri’nde protokolden şehit ailelerine ziyaret

Bilecik’in Pazaryeri Kaymakamı Ferhat Altay ve Belediye Başkanı Zekiye Tekin, Ramazan Bayramında şehit ailelerini yalnız bırakmadı.

Pazaryeri Gündem / BİLECİK (İGFA) – Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde Kaymakam Ferhat Altay ile Belediye Başkanı Zekiye Tekin şehit ailelerini ziyaret etti. Ziyaretlerde İlçe Jandarma Komutanı Recep Kuş ve İlçe Emniyet Amiri Vekili Mecit Akbulut’ta eşlik ederken, şehit Sedat Çakır ile Bilal Özcan’ın ailelerinin bayramları kutladılar.

Şehit Sedat Çakır’ın mezarı başında dua edildi. Kaymakam Altay, şehitlerin ailelerinin birer kutsal emanet olduğunu kaydederek, “Ramazan Bayramı vesilesi ile şehitlerimizi bir kez daha şükran ve minnet duygularıyla anıyor, bütün şehit yakınlarımızın ve gazilerimizin bayramlarını kutluyorum” diye konuştu.

Her zaman şehit yakınları ve gazilerin destekçisi olduklarını kaydeden Belediye Başkanı Zekiye Tekin ise, vatanın bekası için canlarını feda ederek, herkese nasip olmayacak şehitlik mertebesine ulaşan kahramanlarımızın bizlere emanet bıraktığı aileleriyle bayramlaştıklarını söyledi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

“Fırat Fidanlığı’nı yaşayan parka dönüştürüyoruz”

HIZLI YORUM YAP