van haber

samsun haber

a

DEVA Talas’ta yeni başkan belli oldu

DEVA Partisi Kayseri İl Başkanlığı binasında cuma akşamı Talas İlçe Başkanlığı için yetki belgesi takdim töreni gerçekleşti. DEVA Partisi Talas İlçe Başkanlığı’na kurucu ilçe başkanı olarak atanan Murat Kurnaz’a yetki belgesini İl Başkanı Metin Özkaya takdim etti.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Partililerin ve İlçe Başkanlarının hazır bulunduğu, Talas ilçe başkanlığı için yetki belgesi takdim töreninde açıklamalarda bulunan il başkanı Özkaya, “Bugün şehrimizin ilçeleri arasında DEVA damlalarına bir yenisi daha eklenmiş bulunmakta. Kurucu Başkan olarak atanan İlçe Başkanımız Murat Kurnaz, en kısa sürede teşkilatlanma işlemlerini tamamlamak için çalışmalarına başlayacaktır. Kendisine ve Talas İlçemize hayırlı ve Talas’ın dertlerine DEVA olmasını dilerim.

Başkan Özkaya konuşmasına şöyle devam etti: “Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan liderliğinde çıktığımız bu güzel yolda, insanı merkezine alan bir yaklaşımla, özgürlükçü ve insanları ötekileştirmeyen, aksine birleştiren bir düşünce ile hareket etmeye çalışmaktayız. Göreve geldiğimiz andan itibaren türlü türlü engeller ve zorluklar ile karşı karşıya kaldık. İllaki çıktığımız bu yolda zorlukların olacağını biliyorduk. Ancak biz yol arkadaşlarımızla birlikte bunlarında üstesinden gelmeye başladık. Gelmek te zorundayız, şehrimiz için ülkemiz için. Kayseri sadece bir kesimin değil herkesin şehri bizde bu şehir için canla başla elimizden gelenin en iyisini ortaya koyarak bu şehri ve gönülleri kazanacağımıza inanmaktayız. İnşallah il kongremize kadar geri kalan ilçelerimizin de başkanlarını belirlemiş olacağız ve ilimizdeki teşkilatlanma çalışmalarını tamamlamış olacağız.”

DEVA Partisi Talas Kurucu İlçe Başkanı olarak görevlendirilen Murat Kurnaz ise kendisini göreve layık gören Genel Başkan Ali Babacan ve DEVA Partisi Kayseri İl Başkanı Metin Özkaya’ya teşekkür etti. Yetki belgesi töreninde konuşan Kurnaz: “Sayın İl başkanımızın tavsiyesi ve Genel Başkanımızın tensipleri ve genel merkezimizin almış olduğu karar gereği DEVA Partisi Talas ilçemizin kurucu ilçe başkanı olarak atanmış bulunmaktayım. Benim göreve gelmemde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Çıktığımız bu güzel davada ben ve yol arkadaşlarım elimizden gelenin en iyisini ortaya koyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Başkanımızın da dediği gibi Talas’ın dertlerine DEVA olmaya geliyoruz. Bugün aldığım yetki belgesi Talas’a ve Kayseri’ye hayırlı uğurlu olmasını dilerim. Emeği geçen herkese tekrardan teşekkür ederim.”

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Gençler “Haliç Dostluk Kupası” için yarıştı

HIZLI YORUM YAP