van haber

samsun haber

a

Evkon Prefabrik Çelik Yapı Çözümlerinin Mimari; Ersin Bozkurt

Prefabrik sektöründe sıkça ismi geçen isimlerden biri olan Ersin Bozkurt, Ordu’da, Mesudiye ilçesinde doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimlerini aldığı sırada başarılarıyla öne çıkan isimlerdendir.

Prefabrik sektöründe sıkça ismi geçen isimlerden biri olan Ersin Bozkurt, Ordu’da, Mesudiye ilçesinde doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimlerini aldığı sırada başarılarıyla öne çıkan isimlerdendir. İdealleri ve hayalleri doğrultusunda kendini geleceğe hazırlamıştır. Ersin Bozkurt, kendisi RTÜ İnşaat Teknolojisi bölümünü okumaya hak kazanmış, öğrencilik döneminde başarıya odaklı olmuştur. Hallerini takip eden, çalışmalarını profesyonellikle buluşturan bir isimdir.

Hafif çelik yapı uzmanı olarak sektörüne hızlı bir giriş yapan Ersin Bozkurt, birçok konuda öne çıkmaktadır. Sahip olduğu başarı, disiplin ve yenilikçi bakış açısıyla sektörün geleceğini aydınlatmaktadır. Hafif çelik yapı uzmanı olarak şimdilerde Evkon Prefabrike Çelik Yapı Çözümleri A.Ş. sahibidir. Şirketinin bünyesinde sektörel eksiklere odaklı, gelişime bağlı adımlar atarak ilerlemektedir. Başarı standartlarını çok daha üst seviyeye çıkaran Bozkurt, sektör liderlerinden biri olarak anılmaya devam etmektedir. Sahibi olduğu Evkon Prefabrike Çelik Yapı Çözümleri şirketi, şimdilerde sektörün ilk beşinde yer almaktadır. Hizmet ayrıcalıklarıyla başarıları üzerine toplarken karakteristik özellikleriyle de dikkat çekmektedir. Ersin Bozkurt işindeki disiplini, müşteri ilişkilerindeki hassasiyetleriyle iş ortaklarının övgü ve memnuniyetlerine layık görülmektedir.

Ersin Bozkurt, Prefabrik Sektörünün Gözdesi

Prefabrik sektöründeki başarılarıyla, kalıcı isimlerden biri haline gelen Bozkurt, gelişime odaklıdır. Bu yüzden sektörün yeniliklerine ve gelişimine önem vermektedir. Hem profesyonel ekibi hem de hizmet ayrıcalıklarında bilgi ve tecrübeyle hareket etmektedir. Hizmetlerinde barındırdığı özveriyle, sektörel önceliklerin de üstündedir. Yeni dönemde kalite ve güven kavramlarına uygun olarak çalışmalarına devam eden nadir isimlerden biridir. Gerek iş ortaklarına gerekse müşterilerine karşı saygı ve hassasiyetle yaklaşmaktadır.

Prefabrik sektöründeki idealleri ve projeleriyle adından söz ettirirken, işindeki başarısını, gündelik yaşamındaki dinamikliğiyle buluşturmaktadır. Başarılı bir iş insanı olan Ersin Bozkurt, prefabrik sektörünün gözdesi olarak günümüz standartlarının üstüne projelerde imzasını barındırmaktadır. Hem yenilikler hem de proje detaylarıyla birçok övgüye layık görülmeye devam etmektedir. Eğitim hayatındaki ışığını sektörünün geleceğine yansıtan nadir isimlerden biridir. Şimdilerde çok daha büyük projelere hazırlanan Ersin Bozkurt, sürekliliği, disiplini ve işini severek yapmayı ciddiye almayı tavsiye etmektedir.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Aleyna Tilki ‘Başıma Belasın’ dedi

HIZLI YORUM YAP