van haber

a

Gaziantep En İyi Boşanma Avukatı

Gaziantep boşanma avukatı arayışınızda Hukuknet büromuz en iyi avukatları ile sizlere hizmet vermektedir. Evlilik birliği sonsuza kadar sürmesi amacıyla kurulur. Ama taraflardan birinin yaptığı hatalar evliliğin bitme noktasına gelmesine neden olabilir. Evliliğin bitme noktasına gelmesi halinde anlaşma olmadığı takdirde büyük sorunlar yaşanabilmektedir. Siz de eşinizden ayılmak ve ardından tüm haklarınızı almak istiyorsanız aile hukuku konusunda uzman avukatlarımızla görüşebilirsiniz.

Alacağınız hizmetle boşanma davası sonuçlandığında nafaka, tazminat alabilirsiniz. Bunun yanında evlilik birliği içinde edinilmiş malların paylaşımının da adil olarak yapılmasını sağlayabilirsiniz. Varsa çocukların velayeti konusunda yaşanan sorunları da müvekkillerimizin lehine sonuçlandırmaktayız. Avukatlarımız üstlendikleri davaların müvekkillerinin lehine sonuçlanması için emsal davalar da incelenerek gerekli atıflar yapılmaktadır.

Gaziantep Boşanma Avukatı Fiyatları

Boşanma davasının çekişmeli olması halinde özellikle mağdur olduğunu düşünen kişinin deneyimli bir avukata ihtiyacı olmaktadır. Boşanma konusunda deneyimli olan avukat karşı tarafın haksızlığını açık şekilde ortaya koyabilir. Eşin davranışları ya da yaptığı hatalar nedeniyle yaşanan sorunlar delillerle dava da gösterilir. Mal gizleme, kaçırma gibi teşebbüslerin önüne geçer.

Gaziantep boşanma davalarını aile hukuku konusunda uzman avukatlarımız ile lehinize sonuçlandırmaktayız. Yaşadığınız mağduriyeti karşılayacak olan tazminatı alabilmenizi de sağlıyoruz. Özellikle çekişmeli davaların uzamasını tecrübeli avukatlarımız önlemektedirler. Boşanmanız gerektiğinde avukatlık hizmetini uygun fiyatla alabilmek için hukuk büromuzla görüşebilirsiniz. Danışmanlık almak ve görüşmek için sitemiz üzerinden online randevu oluşturabilirsiniz.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Kullanım Kolaylığı Sağlayan Dijital Kartvizitler

HIZLI YORUM YAP