Arama
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Güç Birliği Partili Yıldırım: “Kilis’te sokak hayvanlarıyla ilgili çalışmalar ne aşamada?”

Güç Birliği Parti Kilis İl Başkanı Muhammed Yıldırım, toplum olarak ciddi ekonomik sıkıntılar içerisinden geçtiğini belirterek sosyal …

Güç Birliği Parti Kilis

Güç Birliği Parti Kilis İl Başkanı Muhammed Yıldırım, toplum olarak ciddi ekonomik sıkıntılar içerisinden geçtiğini belirterek sosyal sorumluluklarımızın yaşanan sıkıntılara karşı unutulmamasını söyledi.

KİLİS İGFA- Güç Birliği Parti Kilis İl Başkanı Muhammed Yıldırım,Kilis’te ciddi anlamda başıboş bir şekilde köpeklerin gezdiğini, çocuğunu okula göndermek isteyen ebeveynlerin sabah erken saatlerde sokak köpekleri korkusundan çocuklarını zaman zaman okula gönderemediğinden bahsetti.

Ülke olarak ekonomik krizlerden geçtiğimizi belirten Başkan Muhammed Yıldırım, “Enflasyonun yüksekliğinden dolayı alım gücünün iyice düştüğünü gözlemliyoruz. Ancak dikkat çekmek istediğim ve görmezlikten gelinen ve son zamanlarda iyice saldırganlaşan sokak hayvanlarına sokak köpekleridir. Toplu ve sürü halinde gezen bu köpeklerin yetkililer tarafından bir an önce kontrol altına alınmasını talep ediyoruz. Bakın ülkemizin başka şehirlerinde küçük çocuklara saldıran ölümlerine vesile olan bu sokak hayvanları bir an önce tedbirler hızlı bir şekilde alınmadır. Çocuğunu okula göndermek isteyen ebeveynler korkularından dolayı sabah erken saatlerde çocuklarını okula gönderemiyor. Saldırganlaşan ve her geçen gün saldırısı artan sürü halinde gezen sokak Hayvanlarına karşı kimler neler yapıyor, bilmek istiyoruz” dedi.

van haber