Arama
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Güneş’e Bir Ödül Daha!

Genç yetenek Güneş’e bir ödül daha… 2020 yılında “Dua” şarkısı ile yükselişe geçen genç yetenek Güneş, 100 milyon dinlenmeye ulaşmasıyla birlikte …

Genç yetenek Güneş’e bir

Genç yetenek Güneş’e bir ödül daha… 2020 yılında “Dua” şarkısı ile yükselişe geçen genç yetenek Güneş, 100 milyon dinlenmeye ulaşmasıyla birlikte altın plak ödülünün sahibi oldu. M.O.B Entertainment plak şirketinin bağlı olduğu BMVI Meslek birliği (Bundesverband Musikindustrie) tarafından belirlenen ve 100 Milyon Stream karşılığındaki Altın Plak ile ödüllendirilen Güneş, yeni albüm çalışması Atlantis ile hedeflerine başarıyla koşuyor.

Hip-Hop ve R&B müziğin parlayan yıldızı Güneş, kariyerinde başarılı adımlarla ilerlemeye devam ediyor. 8 farklı ülkede yaklaşık 100 milyon dinleyiciye ulaşan Hip-Hop ve R&B- POP’ un parlayan yıldızı, M.O.B Entertainment plak şirketi tarafından Altın Plak ödülünün sahibi oldu. 2022 yılında çıkarmış olduğu “ATLANTİS” albümü ile ses getiren sanatçı,Spotify’ın en çok dinlenenler listesinde (TOP 50) halen en üst sıralarda yer alıyor. İki bölümden oluşan albümün ilk 6 şarkılık kısmı 25 Mart’ta dinleyicilerle buluşurken; ikinci 6 şarkılık kısmı ise 13 Mayıs’ta yayınlanacak.

Atlantis ile Türkiye Turnesi Başlıyor!

Atlantis albümü ve Suçlarım Biri adlı şarkısına çekilen video klip ile büyük ilgi gören Güneş, Mayıs ayında başlayacak Türkiye turnesine hazırlanıyor. 13 Mayıs’da albümün ikinci 6 şarkılık bölümü yayınlanacak ve 12 şarkılık albüm tamamlanmış olacak. Albümde ayrıca bir sürpriz daha var. Kayıp Şehir, Atlantis’e atıfta bulunarak yapılan 13. şarkının ismi’de Kayıp Şarkı olacak ve NFT olarak yayınlanacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

van haber