Arama
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ING’den Şubelere de Kalıplara da Sığmayan Bankacılık

ING’DEN YENİ REKLAM FİLMİ: KALIPLARIN DIŞINDA, HAYATIN İÇİNDE ING Türkiye, Ezgi Mola’nın yer aldığı “Kalıpların dışında, hayatın içinde …

ING’DEN YENİ REKLAM FİLMİ:

ING’DEN YENİ REKLAM FİLMİ: KALIPLARIN DIŞINDA, HAYATIN İÇİNDE

ING Türkiye, Ezgi Mola’nın yer aldığı “Kalıpların dışında, hayatın içinde” yaklaşımının anlatıldığı yeni reklam filmini yayınladı. Yeni reklam filminde, ING Türkiye’nin zahmetsiz bankacılık anlayışı ile kalıpların dışında bankacılık ürün ve hizmetleri geliştirdiği ve müşterilerine hayatın içinde çözümler sunduğu anlatılırken, aynı zamanda ING’nin sürdürülebilir bir dünya ve daha iyi bir yaşam misyonu ve toplumsal cinsiyet eşitliğine yönelik duruşu da vurgulanıyor. Reklam filminde, ING’nin dijital gücüyle sunduğu esnek, şubelere de kalıplara da sığmayan bankacılık anlayışı da öne çıkıyor.

Dijital gücüyle alışılagelmiş kalıpları esneterek müşterilerinin hayatına uyan çözümler geliştiren ve “sen hayatını yaşa” marka yolu ile insanlara hayatta kendileri için gerçekten önemli konulara yer açmalarını vadeden ING Türkiye, Ezgi Mola’nın yer aldığı yeni reklam filmini yayınladı. ING Türkiye’nin, “Kalıpların dışında, hayatın içinde” yaklaşımının anlatıldığı reklam filminde, ING Türkiye’nin dijital liderlik hedefi, esnek ve zahmetsiz bankacılık anlayışının yanı sıra, sürdürülebilir bir dünya ve daha iyi bir yaşam amacı ve toplumsal cinsiyet eşitliğine yönelik duruşu da vurgulanıyor.

ING’den şubelere de kalıplara da sığmayan bankacılık

ING’nin kolay, akıllı ve kişisel bir müşteri deneyimi yaratan zahmetsiz bankacılık anlayışı ile hayallerine yürüyenleri cesaretlendirme, destekleme ve bir adım ileri taşıma amacının öne çıktığı filmde, ING’nin klişeleri sorguladığı, kalıpların dışında bankacılık ürün ve hizmetleri geliştirdiği, müşterilerine hayatın içinde çözümler sunduğu anlatılıyor. ING’nin şubelere de kalıplara da sığmayan bankacılık anlayışının öne çıktığı reklam filminde, Ezgi Mola yer ve zaman fark etmeksizin, doğada kamp yaparken dahi ING Mobil üzerinden bankacılık işlemlerini kolayca gerçekleştirebiliyor ve Cebimdeki Danışman sayesinde görüntülü görüşme ile dilediği yerde yüz yüze bir bankacılık hizmeti alabiliyor. Ayrıca Turuncu Ekstra programının aylık harcaması belirli bir limite ulaştığında bir sonraki ay tüm ATM’lerden 3 defa ücretsiz para çekip yatırma avantajıyla rengine bakmadan tüm ATM’lerden ücretsiz yararlanabiliyor.

ING, cinsiyet eşitliği alanında kalıpları yıkıyor, sürdürülebilir bir dünya hedefinde çalışıyor

Reklam filminde “Kalıpların dışında hayatın içinde” söylemi ile ING’nin sürdürülebilirlik ve toplumsal cinsiyet eşitliğine yönelik duruşu da anlatılıyor. Ezgi Mola’nın toplum tarafından kadınlara biçilen kalıpların dışında, bir kadın ekskavatör operatörünü de canlandırdığı reklam filminde, ING’nin kadınlara karşı önyargıların ve engellerin karşısında olduğu da aktarılıyor. Reklam filminde ayrıca ING’nin sürdürülebilir bir dünya ve daha iyi bir yaşam hedefiyle, finansal sağlık ve iklim alanlarında çalışanlarını, müşterilerini ve toplumu güçlendirme misyonu da vurgulanıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

van haber