1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. İshar Yönetim sahibi Hakan Keskin: Sektörümüze katkı sağlayacağız
İshar Yönetim sahibi Hakan Keskin: Sektörümüze katkı sağlayacağız

İshar Yönetim sahibi Hakan Keskin: Sektörümüze katkı sağlayacağız

Tesis yönetim şirketlerinin bir çatı altında toplandığı Kentsel Tesis Yönetim Derneği (TRKTYD) Samsun Temsilciliğine İshar Yönetim sahibi Hakan Keskin getirildi. Keskini, “Aldığımız bu görev ile sektörümüze en iyi katkıyı sağlamak istiyoruz'' dedi

A+A-

Türkiye genelinde tesis yönetim şirketlerinin bir araya geldiği hızlı bir şekilde yapılanmasını tamamlama sürecinde olan Kentsel Tesis Yönetim Derneği Samsun Temsilciliğine İshar Yönetim sahibi Hakan Keskin getirildi.

36e20219-3ae8-4659-81ac-847e9930a42a.jpg

HEDEFLERİMİZE İLERLİYORUZ

Kentsel Tesis Yönetim Derneği 1. Uluslararası Tesis Yönetim Zirvesi İstişare Toplantısı, İstanbul Üsküdar'da bulunan Gül Sultan Köşkü'nde gerçekleşti. Ülke genelinden dernek temsilcileri ile sektör temsilcilerinin katıldığı toplantıda Kentsel Tesis Yönetim Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Suat Sandalcı, sektörün tüm paydaşlarına yönelik olarak gerçekleşen 1. Uluslararası Tesis Yönetim Zirvesi’nde farklı bakış açıları ile sektörün sorunları değerlendirildiğini hatırlatarak, ''Sektörümüz adına önemli kazanımlar elde ettik. Hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz'' ifadelerini kullandı.

dfc53be3-065e-4a4c-861e-146240835573.jpg

SEKTÖRDE ÖNEMLİ GELİŞMELER YAŞANIYOR

Toplantının sonunda il temsilcilerine dernek tarafından hazırlanan mazbataları törenle verildi. Samsun Temsilciliğine ise İshar Yönetim sahibi Hakan Keskin görevlendirilerek mazbatasını aldı. Hakan Keskin, sektör adına önemli gelişmeler yaşadıklarını belirterek, ''Tesis yönetimi konusunda insanımız bilinçlenmeye ve bu işi profesyonellere teslim etmeye başladı. Tesis yönetiminin profesyonellerde olmasını çok önemsiyoruz. Tesis yöneticilerinin de bir çatı altında toplanması ayrıca önem verdiğimiz bir konu. Aldığımız bu görev ile sektörümüze en iyi katkıyı sağlamak istiyoruz'' diye konuştu.

cbf7080f-c5e2-43a5-9444-d9bcc79b8385.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.