van haber

samsun haber

a

MediaRubic firması öğrenme teknolojileri sektöründe yenilikçi ve güncel ürünler geliştirerek dijital çağa ayak uydurabilmeniz için kaliteli hizmetler sunuyor. Kurumlara yönelik eğitimler, E-Öğrenme ya da kurumsal akademik projelerinizin teknolojik kısmını kaliteli ve kullanışlı bir şekilde sunabilen bir platform sağlıyor.

Her insanın öğrenme becerisi ve şekli diğer insanlardan farklı olabiliyor. Kimi insan görsel olarak daha iyi öğrenebilirken kimisi de bilgileri duyarak ya da yazarak daha iyi öğrenip akıllarında tutabiliyorlar. Herkesin kendine has bir öğrenme yöntemi olduğu gibi, kurumların da farklı öğrenme yöntemleri bulunuyor. Her insanın ve kurumun kendi öğrenme yöntemini biliyor olması gerekmektedir. Peki siz öğrenme stilinizi biliyor musunuz? Öğrenme yönteminizi öğrendikten sonra firmadan büyük faydalar göreceksiniz.

Bir e-eğitim tasarımı firması olan MediaRubic kişi ve kurumların öğrenme stilini göz önünde bulundurarak uzaktan eğitim projeleri hazırlayabiliyor. Bu yüzden öğrenme yönteminizi bilmiyorsanız öğrenmeniz gereklidir. Öğrenme yönteminizi bilmeniz hayatınızın her alanında size fayda sağlayacak olan bir özelliktir. Bu doğrultuda firmanın sunduğu bazı temel özelliklerinden söz edebiliriz;

Yaratıcılık; Firma sadece size has olacak olan konseptler ve senaryolar hazırlıyor.

Tasarım; Firma animasyon ve çizimlerde ister 2D ister 3D karakterler tasarlayabiliyor.

Seslendirme; Seslendirme sanatçıları geniş bir kategoride bulunuyor. İstediğinizi seçebilirsiniz.

Prodüksiyon; Kusursuz bir şekilde tasarlanmış prodüksiyon teknikleri ile mesajı davranışa dönüştürebilirsiniz.

Hızlı işlev; Firma içeriklerinizi farklı teknikler kullanarak hızlı bir biçimde üretip teslim ediyor.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

SSL Sertifikası Fiyat

HIZLI YORUM YAP