van haber

a

Melisa Aslı Pamuk “Az İnsan, Çok Mutluluk…”

Türkiye’nin sevilen yüzlerinden, 2011 Miss Turkey birincisi beIN CONNECT’te yayımlanan “Hayaller ve Hayatlar”daki başrolüyle izleyenleri kendisine hayran bırakan güzel oyuncu Melisa Aslı Pamuk MAG Mayıs sayısının kapağı oldu.

“Huzurlu, mutlu, sessiz, sakin, şanslı ve az insanla görüşmekten hoşnut olan biriyim. Az insan, çok mutluluk…”

“Birçok hayalim var ama gerçekleştirdikten sonra hep birlikte görelim istiyorum.”

“Dövüşebilen, daha maskulen ve kahraman bir kadını canlandırmayı çok isterim.”

“Kendimi nasıl iyi hissediyorsam öyle giyinip kuşanıyorum, makyajımı ona göre yapıyorum.”

Güzelliği ve başarılı oyunculuğuyla dikkatleri üzerine çekerek birçok projede yer alan Melisa Aslı Pamuk; hayallerinden, canlandırmak istediği karakterlere, aşk hayatından, yaşam felsefesine dek tüm merak edilenleri MAG okurları için anlattı.

Hayat felsefesini “Negatif enerjiden uzak durmak. Bu negatifliği bir insan ya da ortamda hissettiğim anda o ortamdan uzaklaşıyorum, çünkü o enerjinin beni yıpratmasına izin vermek istemiyorum” diyerek tanımlayan başarılı oyuncu hayalleri ile ilgili ise şunları söyledi: “Birçok hayalim var ama gerçekleştirdikten sonra hep birlikte görelim istiyorum.Dövüşebilen, silah tutan, daha maskulen ve kahraman bir kadını canlandırmayı çok isterim.”

“Dijital platformda olmak televizyon seyircisinden bir tık daha uzak kalmak anlamına geliyor; ama oyuncu açısından da güzel. Daha paket bir program çekiyoruz” diyen Melisa Aslı Pamuk sözlerine şunları ekledi: “Başı ve sonu belli olan projeler çekiyoruz. Bu da bizde bir rahatlık sağlıyor. Ben televizyonu da dijitali de seviyorum. Dijitalde biraz daha rahat ve özgün projelerde yer alabilirken, televizyonda daha kısıtlı projelerde yer alabiliyoruz; bence en önemli fark bu.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Royal Halı’dan reklam atağı

HIZLI YORUM YAP