Arama
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ömer Faruk Erünsal Zyxel Networks Türkiye Satış Direktörü olarak atandı

Zyxel Networks Türkiye Kanal Satış Müdürü Ömer Faruk Erünsal, yeni dönemde şirketin tüm satış operasyonlarını yönetecek. Zyxel Networks Türkiye …

Zyxel Networks Türkiye Kanal

Zyxel Networks Türkiye Kanal Satış Müdürü Ömer Faruk Erünsal, yeni dönemde şirketin tüm satış operasyonlarını yönetecek.

Zyxel Networks Türkiye bünyesinde birçok başarılı projeye imza atan Ömer Faruk Erünsal, 2017’den beri yürüttüğü Kurumsal Kanal Satış Müdürü pozisyonunun ardından yeni dönemde şirketin satış direktörü olarak tüm satıştan sorumlu olacak.

Kariyerine 2009 yılında Zyxel Networks Türkiye’de Kurumsal Ürün ve İş Geliştirme Müdürü olarak başlayan Ömer Faruk Erünsal, 2016 yılında Kurumsal Çözümler Kıdemli Ürün ve İş Geliştirme Müdürlüğü görevine atanmıştı. Zyxel Networks Türkiye’deki yeni yapılanmanın ardından Erünsal, 2017 yılında Kurumsal Kanal Satış Bölümü’nün başına geçti. Erünsal, bu görevinde Zyxel çözümlerini sahada uygulayan yetkili çözüm ortakları, sistem entegratörleri ve toptancı kanalından sorumlu oldu. Ömer Faruk Erünsal, Zyxel Networks Türkiye Satış Direktörü olarak artık şirketin tüm satış ve pazarlama operasyonlarının sorumluluğunu üstlenecek.

Ömer Faruk Erünsal kimdir?

İstanbul Ticaret Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olan Erünsal, tezli yüksek lisans derecesini Bahçeşehir Üniversitesi Pazarlama Yönetimi alanında yaptı. Evli ve 2 çocuk babası olan Erünsal, futbol, tenis, boks ve yüzme sporları ile ilgileniyor. Hobileri arasında sanat fotoğrafçılığı da bulunan Erünsal, akvaryum tasarımı yapmayı ve farklı yemek kültürlerini tanımayı da seviyor. Erünsal, iyi derecede İngilizce biliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

van haber