van haber

samsun haber

a

Rize’de sınıf başkanın vaadini belediye başkanı gerçekleştirdi

Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, Fatih Ortaokulu öğrencisi Hümeyra Yılmazer’in sınıf başkanlığı seçiminde “seçilirsem belediye başkanımızı sınıfımızda misafir edeceğim” vaadini yerine getirdi.

RİZE İGFA- Rize Merkez Fatih Ortaokulu 6 A sınıfı öğrencisi Hümeyra Yılmazer sınıf başkanlığını kazanmak için arkadaşlarına “seçilirsem Rize Belediye Başkanımız Rahmi Metin’i sınıfımızda misafir edeceğim” vaadinde bulundu. Başkanlık seçimini kazanan Hümeyra Yılmazer, velisinin sosyal medya hesabından Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin’i hastagleyerek vaatte bulunduğunu, sınıf başkanı seçildiğini söyledi ve vaadini yerine getirmesi için Başkan Metin’i sınıflarına davet etti.

Sosyal medya hesabından videoyu izleyen Başkan Metin, Hümeyra Yılmazer’in videosuna “Sevgili kızım, Sen derslerine en güzel şekilde çalışmaya devam et ve başkanlığının sorumluluğunu en iyi şekilde yerine getirmeye gayret et. İnşallah seçim vaadini gerçekleştirmene yardımcı olacağız” şekilde yorum yazdı.

İkinci dönem ara tatilinin ardından sınıfı ziyaret eden Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, öğrencilerle ve sınıf başkanı Hümeyra Yılmazer ile bir araya geldi.Çocuklarla sohbet edip satranç oynayan Başkan Metin, kendisinin de öğretmen olduğunu, uzun yıllar boyunca eğitim hayatında bulunduğundan bahsetti.Başkan Metin, ziyareti sonunda öğrencilere Rize Belediyesi’nin hazırlamış olduğu satranç öğreniyorum adlı kitabı hediye etti.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Başkan Keleş “Ada Hayat” Projesini Sordu

HIZLI YORUM YAP