Arama
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Samsung’un ‘Akıllı Monitör’ serisi dünya çapında 1 milyonluk satış adedine ulaştı!

Teknoloji devi Samsung, 2020 yılı itibarıyla müşterilere sunduğu, bugün 11 farklı premium akıllı monitörden oluşan ‘Akıllı Monitör’ serisinin …

Teknoloji devi Samsung, 2020

Teknoloji devi Samsung, 2020 yılı itibarıyla müşterilere sunduğu, bugün 11 farklı premium akıllı monitörden oluşan ‘Akıllı Monitör’ serisinin toplam satış rakamının dünya çapında bir milyonu aştığını duyurdu.

Samsung Electronics, ‘Akıllı Monitör’ serisinin toplam satış rakamının dünya çapında bir milyonu aştığını açıkladı. Samsung’un ilk kez 2020’nin Kasım ayında piyasaya sürdüğü Akıllı Monitör serisi, kullanıcılarının ev ortamındaki işlevsellik ve eğlence ihtiyaçlarını karşılamak üzere dünyanın ‘hepsi bir arada’ özellikli ilk monitörlerini kullanıcılara sunuyor. Kullanıcı odaklı, her şeyi yapabilen yeni nesil akıllı monitörler, Smart Hub desteği sayesinde PC ya da herhangi bir harici cihaza bağlanmaya gerek kalmadan kusursuz ve bağlantılı bir ev-ofis ve okul ortamı sunabiliyor. Ayrıca kullanıcılar, monitör üzerinden Netflix, Samsung TV Plus ve YouTube gibi çeşitli OTT hizmetlerinden de faydalanabiliyor.

2020 yılı sonunda piyasaya sürülen ilk akıllı monitörün gördüğü ilgi sonrasında Samsung, bu yıl içinde bu serinin kapsamını daha da genişletti. Böylece Samsung, M8, M7 ve M5 dahil 11 farklı premium Akıllı Monitör modelini satışa sunmuş oldu. Çok yönlü yeni M8 akıllı monitör, Samsung’un ikonik ince tasarımına dört çarpıcı renk seçeneğiyle eşlik ediyor. M8 Akıllı Monitör, şık tasarımı sayesinde her ortama uyum sağlayarak, kullanıcıların birbirinden farklı olabilen beklentilerini karşılamayı başarıyor.

M8 Akıllı Monitör, Tüketici Teknolojileri Derneği (CTA) tarafından CES 2022’de ödüllendirildi

Ayrıca, M8’in mıknatıslı ve takılıp çıkarılabilir ‘SlimFit’ kamerası, video konferans uygulaması ve diğer yenilikçi görüntüleme teknolojileri, evden çalışma ve evde eğitim gibi yeni yaşam tarzlarının yaygınlaştığı bir dönemde M8’in yakaladığı popülaritenin başlıca nedenleri arasında yer alıyor. M8 akıllı monitörün sunduğu çeşitli ekran teknolojileri ise, Tüketici Teknolojileri Derneği (CTA) tarafından gerçekleştirilen CES 2022 İnovasyon Ödülleri’nde ödüle layık görüldü.

Samsung, 28 Mart 2022 tarihi itibarıyla ABD, Almanya Fransa ve diğer birçok ülkede M8 için ön sipariş almaya başladı. Türkiye’de Nisan sonu itibarıyla satışa sunulacak ürünün ön sipariş döneminde aldığı sipariş sayısı, beklentilerin ötesinde gerçekleşirken, bu durum dünyanın her yerinde ürüne gösterilen ilginin bir yansıması oldu. İlk çeyrekte M8’in ön sipariş satışları dâhil, Akıllı Monitör serisi satışları bir önceki yılın aynı dönemine göre yaklaşık 40 oranında artış gösterdi.

Samsung Electronics Görsel Ekran Bölümü Başkan Yardımcısı Hyesung Ha, konuyla ilgili değerlendirmesinde, “Kullanıcılar giderek artan oranda evden çalışma, evden eğitim ve evden eğlenceye eğilim göstermeye devam ederken, Samsung Akıllı Monitörler de, monitörlerin geleneksel olarak üstlendiği işlevi yeniden tarif ediyor. Tüm yaşam tarzlarını iyileştirebilecek birçok farklı özelliği bir arada sunabiliyor. Bu bakış açısıyla akıllı monitör ailemizin bir milyonluk satış rakamına ulaşmasından dolayı oldukça mutluyuz. Dünyanın her yerinden tüketiciler, daha akıllı ve bağlantılı bir yaşam tarzını benimsemeye devam ettiği sürece, ürünlerimize olan talebin de artacağını öngörüyoruz” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

van haber