Arama
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şimdi Sahilde At Binme Zamanı

LÜKSEMBURG GÜZELİİ AT’TAN İNMEDİ Yerli ve yabancı turistlerin at binmek için tercih ettikleri yerlerin başından gelen Atlıtur yaz sezonunu …

LÜKSEMBURG GÜZELİİ AT’TAN İNMEDİ

LÜKSEMBURG GÜZELİİ AT’TAN İNMEDİ

Yerli ve yabancı turistlerin at binmek için tercih ettikleri yerlerin başından gelen Atlıtur yaz sezonunu açtı. 2021 Lüksemburg Güzeli Emilie Boland’da at binmek için soluğu İstanbul’da aldı.

Özellikle sosyal sorumluluk projelerine verdikleri desteklerle isimlerinden söz ettiren Atlıtur,yerli ve yabancı turistlerinde at binmek için tercih ettikleri yer haline geldi. Tay boksu,binicilik,yüzme,fitness ve oryantal danslarından hoşlanan Lüksemburg 2021 Güzeli Emilie Boland, tatil için geldiği İstanbul’da Gümüşdere Palajında bulunan Atlıtur’a koştu. Yaklaşık 2 saat sahilde at binen Boland,usta binicilere adeta taş çıkarttı.

YERLİ VE YABANCI KADINLAR AT BİNMEYE MERAKLI

Özellikle Dubai, Katar ve Kuveyt başta olmak üzere dünyanın dört bir yanından turistler at binmeye ülkemize geldiğini söyleyen Atlıtur Sağlık Spor Doğal Yaşam Derneği Başkanı Alp Arslan,’Havaların ısınmasıyla birlikte turistler akın etmeye başladı. Özellikle kadın turistler sahilde at binmekten büyük keyif alıyor. Turisler horseriding adresinden bize ulaşıyor’dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

van haber