van haber

samsun haber

a

SSL sertifikası fiyat olarak kullanılacağı süreye ve sahip olduğu özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Web sitelerinin güvenilir olduklarını kanıtlamaları pek çok açıdan önemlidir. Bilinçlenen internet kullanıcıları da bu sertifikanın olmadığı sitelere girmemekte ve alışveriş yapmamaktadırlar. Aynı zamanda Google gibi arama motorları da bu sertifikayı kullanmayan siteleri üst sıralarda göstermemektedir.

Web sitelerinin kullanım amaçları farklı olduğundan kullanacakları sertifikalarda farklılık gösteriyor. Bundan dolayı alınacak sertifikanın fiyatı da değişiyor. Bu sertifikayı hazırlayan farklı firmalar da bulunmaktadır. Her birinin fiyatının da değiştiği görülmektedir. Tecrübesiz olan kişiler gerektiğinden fazla ücretler ödeyebilmektedirler. Böyle sorunlarla karşılaşmamak adına sitemizde bulunan sertifikaları ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Her sertifikanın özelliklerini görmenin ardından uygun fiyatla satın alabilirsiniz.

Ucuz SSL Sertifikaları

Ucuz SSL sertifikaları hangileridir arayışınıza sitemizde son verebilirsiniz. Sertifikaların çeşitlerinin hangileri olduğunu görebilir ve aralarından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca detaylı bilgiyi canlı destek hattımızdan alabilirsiniz. BT konusunda tecrübeli olan ekibimiz tüm sorularınıza detaylı cevaplar bulmanızı sağlamaktadırlar. SSL sertifikası alırkenn fiyatı elbette önemlidir. Bunun yanında daha önemli olan ise uluslararası alanda kabul görmüş olması yer almaktadır.

Sitenizi ve kullanıcılarınızı kötü yazılımlardan koruyacak, bilgilerin ele geçirilmesini önleyecek özelliklerinin olması gerekiyor. Aynı zamanda birden çok sayıda sitesi olan kişiler tek bir sertifika alarak hepsini koruma altına alabiliyorlar. Sertifikayı veren firmanın adının sitenizde yer alması güvenilir olduğunuzu kanıtlamanın en önemli etkenlerinden biridir. Ucuz SSL sertifikalarını incelemek ve satın almak için sitemizde hemen hesap açabilirsiniz.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Kır Bahçesi

HIZLI YORUM YAP