van haber

samsun haber

a

Yükselen burç analizi, burcun gerçekten yorumlanabilmesi için oldukça önemlidir. Doğru yapılmayan her analiz gerçek sonuçların dışındadır ve yanıltma payı yüksektir. Yükselen burç, hayatınızın hangi bölümünde olursanız olun neden ve nasıl orada olduğunuzu etkileyen bir faktördür. Doğru yapılan bir yükselen burç analizi ile birlikte belirlenen yükselen burcunuzun neye ihtiyacı olduğunu hemen anlamak mümkündür.

Yükselen burç analizi yapılırken zodyakta bulunan dereceler oldukça önemlidir. Bu dereceler hayatınızın başından bugüne kadar birçok önemli bilgiyi içerir. Kendinizi daha iyi tanımak ve şekillendirmek için hayatınızdaki her bilgi oldukça önemlidir. Bu bilgilerde yükselen burç analizi ile birlikte sizlerin hayatına dahil edilir.

 Yükselen Burç Tahmini

Yükselen burç tahmini, kişilerin hayatında önemli bir yere sahip olan astrolojik bir ilgi alanıdır.  Astrolojik olsa da çoğu kişinin yükselen burcunda kendisini bulması ile birlikte astroloji ile ilgilenmeyen kişilerin bile ilgisini çeker. Yükselen burçların tam olarak saptanabilmesi için belirli analizler gerekmektedir.

Yükselen burcunuzun tahmin edilebilmesi için doğum gününüz, saatiniz ve yeriniz gibi bilgileri paylaşmanız gerekir.  Sonrasında sizin için bir yükselen burç tahmini bulunur. Tahmin edilen bu yüksek burç haricinde bir önceki ya da bir sonraki burç da sizin yükselen burcunuz olabilir. Bunun sebebi gezegenlerin birbiri arasında bir uyumla birlikte çalışmasıdır. Tüm bu detaylı tahmin ve analizler için sizler de sitemize davetlisiniz.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Turkcell Mobil Ödeme Bozdurma

HIZLI YORUM YAP