van haber

a

Zekat Hesaplama Nasıl Yapılır?

Müslümanların iyi bir insan olabilmesi için belli zamanlarda doğru miktarda ve zamanda zekat vermesi şarttır. Zekat vermek ayrıca İslam’ın beş şartından bir tanesidir. Gelişen teknolojiden en iyi şekilde yararlanmayı başaran Şefkat Eli sistemi zekat hesaplama aracı ile Müslümanlara doğru bilgi vermek için hizmet ediyor. Şefkat Eli derneğinin kurmuş olduğu bu siteye ilk girildiğinde bir tablo bulunmaktadır.

Bu tabloda yer alan bilgiler eksiksiz ve doğru bir şekilde girildiğinde verilmesi gereken zekat miktarı çıkmaktadır. Şefkat Eli sistemi ile yeni güncel kuru da yakından takip edebilirsiniz. Güncel kur verilecek zekat miktarını oldukça etkilemektedir. Zekat hesaplama ile ilgili daha fazla detaylı bilgi almak istiyor iseniz Şefkat Eli sitesini zaman kaybetmeden ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Şefkat Eli Derneği ve Yardımları

Gelişen teknoloji sayesinde zekat hesaplamayı güncel kura göre yapabilmekteyiz. Müslümanların zekat hesaplamasında kolaylık yaşaması için Şefkat Eli derneği zekat hesaplama sitesini kurmuştur. Şefkat Eli derneği sadece zekat hesaplaması için hizmet sunmamaktadır. Yetimleri, yoksulların ya da muhtaç halde olan tüm insanlara gereken tüm yardımı en iyi şekilde sunmak için hizmet vermektedir.

Her geçen gün faaliyetlerini ve yardımsever ekibini genişleten bu dernek 2010 senesinde kurulmuştur. Dünya genelinde de yardım faaliyetlerini en aktif şekilde sürdüren Şefkat Eli derneği hakkında daha fazla detaylı bilgi alabilmek için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Grup Sağlık Sigortası Nedir?

HIZLI YORUM YAP